| Oppervlak | MDF |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Kenmerken | Acoustiek |
| kenmerk | opvouwbaar |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Installatie | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Breedte | aanpasbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Installatie | eenvoudig |
| Functie | Privacy |
| Voordeel | Duurzaam |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Breedte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |