| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Brandweerstand | Klasse A |
| Kleur | aangepast |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlakte | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Functie | Akoestisch |
| Brandweer | Klasse A |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Functie | Privaatheid |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Heigth | 2000-6000 mm |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |