| Verpakking Details | Uitvoerend Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000 vierkante meters per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Verpakking Details | Uitvoerend Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000 vierkante meters per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Uiterlijk | Moderne |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Diensten | OEM ODM |
|---|---|
| Hoogte | 20006000mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Frame materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Breedte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |