| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Oppervlakte | MDF |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Ontwerp | Modulair |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Functie | Opvouwbaar |
| Sollicitatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Sollicitatie | Home, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Dikte | 85/100 mm |
| Voordeel | Duurzaam |
| Ontwerp | Aangepast |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | hangend |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Installatiemethode | Hangend |
|---|---|
| Ontwerp | Modulair |
| Sollicitatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | aangepast |
| Ontwerp | Moderne en elegante |