| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Functie | Opvouwbaar |
|---|---|
| Type | Beweegbaar |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Brandweer | Klasse A |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Ontwerp | modulair |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Kleur | Aangepast |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| functie | Opvouwbaar |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Functie | Akoestisch |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Brandweer | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |