| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Installatie | Rustig maar. |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Voordeel | Duurzaam |
| Functie | Privaatheid |
| Stijl | Moderne |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Hoogte | Standaard 2,5 m, aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Garantie | 5 jaar |
| Oppervlak | MDF-plaat |
|---|---|
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Operatie | Handmatig |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Geluiddicht maken | Tot 55dB |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
|---|---|
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Standaard | Een evenwichtige norm |