| Pakket | Ijzeren houten kist |
|---|---|
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Functie | Demonteerbaar |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
|---|---|
| functie | Demonteerbaar |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 80 mm |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
| Dikte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |