| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
|---|---|
| Dikte | 85 mm |
| Materiaal | Glas |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Hoogte | aanpasbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Ontwerp | Slank/Modern |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Dikte | 85 mm |
| Brandweerstand | Klasse A |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Verscheidenheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Verscheidenheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |