| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 85-100 mm |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Operatie | Handleiding |
| grootte | aanpasbaar |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Kleur | aanpasbaar |
| grootte | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Functie | Privaatheid |
| Installatie | makkelijk. |
| Ontwerp | Op maat |
| Type | Movable |
|---|---|
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Brandweer | Klasse A |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Functie | Opvouwbaar |
| Brandweer | Klasse A |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
|---|---|
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Functie | Demonteerbaar |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
|---|---|
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Modern, Modern |