| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Grootte van het paneel | 1200 mm x 2400 mm |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Type | Verwijderbaar |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Garantie | 2 jaar |
| Oppervlak | MDF |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
|---|---|
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Geluiddicht maken | Tot 43-50dB |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| kenmerk | opvouwbaar |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Operatie | Handmatig |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |