| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Op maat |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
| Dikte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Operatie | Handleiding |
| materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Functie | Akoestisch |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Brandwerendheid | Klasse A |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |