| Maat | Aangepaste maat |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Werking | Handmatig |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Brandweer | Klasse A |
| Oppervlak | MDF -bord |
| Maat | Aangepaste maat |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlakte | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Functie | Akoestisch |
| Brandweer | Klasse A |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Functie | Akoestisch |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Oppervlak | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |