| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | aangepast |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
|---|---|
| Kleur | 5-8 werkdagen |
| Maatwerk | Kan worden aangepast met het bedrijfslogo of design |
| Veelzijdigheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
| Installatie | Gemakkelijk en snel |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Diensten | OEM ODM |
|---|---|
| Hoogte | 20006000mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Kleur | Aangepast |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |