| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
|---|---|
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Productcategorie | Verplaatsbare scheidingswand |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Operatie | Handleiding |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandweer | Klasse A |
| Maat | Aangepaste maat |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Operatie | Handmatig |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Oppervlakte | MDF raad |