| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Breedte | 610mm |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Proefproef | beschikbaar |
| Oppervlakte | MDF raad |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Maat | Aangepaste maat |
| Brandweer | Klasse A |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Maat | Aangepaste maat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddichte stoffen paneel |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering frame en fineerhouten paneel |
| FLEXIBILITEIT | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Veelzijdigheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
| Klankbeveiliging | Uitstekend |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |