| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Hoogte | Standaard 2,5 m, aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Garantie | 5 jaar |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
|---|---|
| functie | Opvouwbaar |
| Type | Beweegbaar |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Max Height | 15 m |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Ontwerp | modulair |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Geluiddicht maken | Tot 55dB |