| Oppervlakte -afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
|---|---|
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | verwijderbaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 85 mm |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Dikte | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Kleur | aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |