| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Dikte | 85 mm |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |