| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
|---|---|
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Dikte | 85 mm |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Demonteerbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Maat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |