| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Accessoires | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
| Installatie | Eenvoudig |
| Type | Verplaatsbaar |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Ontwerp | aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Installatie | Eenvoudig |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Geluidsdichtheidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
|---|---|
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Standaard | Een evenwichtige norm |