| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | MDF raad |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Operatie | Handmatig |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Breedte | 610mm |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Proefproef | beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Installatie | Snel en makkelijk |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Proefproef | Beschikbaar |