| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Operatie | Handleiding |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Operatie | Handleiding |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
| Dikte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Functie | Akoestisch |
| Brandweer | Klasse A |