| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |
|---|---|
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
| Functie | Demonteerbaar |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Installatiemethode | Hangend |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| Proefproef | beschikbaar |
| Gezichtspaneel | 4.5 mm calciumsilicaatplaat |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |