| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Brandweerstand | Klasse A |
| Kleur | aangepast |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlakte | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Brandweerstand | Klasse A |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Functie | Akoestisch |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Waterdicht | - Jawel. |
|---|---|
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Proefproef | Beschikbaar |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
|---|---|
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Standaard | Een evenwichtige norm |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |