| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
|---|---|
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Oppervlak | MDF |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Diensten | OEM ODM |
|---|---|
| Hoogte | 20006000mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |