| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlakte | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Grootte van het paneel | 1200 mm x 2400 mm |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Home, kantoor, hotel, restaurant |
| Ontwerp | Aangepast |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
|---|---|
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Productcategorie | Verplaatsbare scheidingswand |
| Functie | Meerdere doeleinden |