| Operatie | Handmatig of elektrisch |
|---|---|
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Brandweerstand | Klasse A |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Garantie | 5 jaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Functie | Akoestisch |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Brandweer | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Functie | Akoestisch |
| Brandweer | Klasse A |