| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Installatie | makkelijk. |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Ontwerp | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Dikte | 85/100 mm |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |