| Geluidsdichtheidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Geluidsdichtheidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Functie | Akoestisch |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Functie | Opvouwbaar |
| Brandclassificatie | Klasse A |