| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
|---|---|
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Vuurvast | Ja |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
|---|---|
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Functie | Demonteerbaar |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Dikte | 1-3 mm |
| Grootte | Op maat |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Hoogte | Standaard 2,5 m, aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Garantie | 5 jaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Op maat |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |