| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Dikte | 1-3 mm |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Installatie | Rustig maar. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| Proefproef | beschikbaar |
| Gezichtspaneel | 4.5 mm calciumsilicaatplaat |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
| Installatie | Eenvoudig |
| Type | Verplaatsbaar |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Ontwerp | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | aangepast |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |