| Dikte | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Kleur | aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
|---|---|
| functie | Demonteerbaar |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
| Oppervlak | MDF-plaat |
|---|---|
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Operatie | Handmatig |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Installatie | eenvoudig |
| Functie | Privacy |
| Voordeel | Duurzaam |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| MAAT | Aangepaste grootte |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Voordeel | Duurzaam |
| Ontwerp | Aangepast |
| Type | Beweegbaar |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
|---|---|
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |