| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Functie | Demonteerbaar |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Maat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
|---|---|
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Proefproef | beschikbaar |
| Type | Verwijderbaar |
| Toepassing | Kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Type | Verwijderbaar |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |