| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Type | Verplaatsbaar |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Installatie | Rustig maar. |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Voordeel | Duurzaam |
| Functie | Privaatheid |
| Stijl | Moderne |
| Ontwerp | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Dikte | 85/100 mm |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
|---|---|
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandweer | Klasse A |
| Maat | Aangepaste maat |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |