| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig |
| Functie | Privaatheid |
| Voordeel | duurzaam |
| Ontwerp | Op maat |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Type | Beweegbaar |
| Maat | Aangepast |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerp | Aangepast |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Voordeel | Duurzaam |
| Ontwerp | Aangepast |
| Type | Beweegbaar |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| functie | Opvouwbaar |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | hangend |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Installatie | eenvoudig |
| Functie | Privacy |
| Voordeel | Duurzaam |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Geluiddicht maken | Tot 55dB |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
|---|---|
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |