| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Ontwerp | modulair |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Functie | Privaatheid |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Brandweer | Klasse A |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Frame materiaal | aluminiumlegering |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerp | Modulair |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Installatiemethode | Hangend |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Grootte van het paneel | 1200 mm x 2400 mm |
| Kenmerken | opvouwbaar |