| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
|---|---|
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Standaard | Een evenwichtige norm |
| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| Proefproef | beschikbaar |
| Gezichtspaneel | 4.5 mm calciumsilicaatplaat |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
|---|---|
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Functie | Demonteerbaar |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Vuurvast | Ja |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Kleur | Aangepast |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |