| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Brandwerendheid | Klasse A |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Stijl | Moderne |
| Functie | Privaatheid |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| type | Verplaatsbaar |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Ontwerp | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |