| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Hoogte | Standaard 2,5 m, aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Garantie | 5 jaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Op maat |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Brandweerstand | Klasse A |
| Kleur | aangepast |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Dikte | 100 mm |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Brandweerstand | Klasse A |