| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Grootte van het paneel | 1200 mm x 2400 mm |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Functie | Opvouwbaar |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Ontwerp | modulair |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Movable |
|---|---|
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Brandweer | Klasse A |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Frame materiaal | aluminiumlegering |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerp | Modulair |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Installatiemethode | Hangend |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |