| Brandwerendheid | Klasse A |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Brandweerstand | Klasse A |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 80 mm |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 85-100 mm |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |