| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Oppervlakte | MDF |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Brandweer | Klasse A |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Oppervlak | MDF |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Functie | Akoestisch |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |