| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Oppervlakte -afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
|---|---|
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Oppervlakte -afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Grootte | Aanpasbaar |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| MAAT | Aangepaste grootte |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |