| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Functie | Opvouwbaar |
| Brandweer | Klasse A |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
|---|---|
| functie | Opvouwbaar |
| Type | Beweegbaar |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |