| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
| Dikte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Geluidsdichtheidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk |
| Geluidsdichtheidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| grootte | aanpasbaar |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Kleur | aanpasbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | MDF raad |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Brandweerstand | Klasse A |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Verscheidenheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Functie | Akoestisch |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Brandweer | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |