| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Brandweerstand | Klasse A |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Garantie | 5 jaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Op maat |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Garantie | 3-5years |
|---|---|
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Geluidsisolatie | Maximaal 53 |
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | Gemaakt van milieuvriendelijke materialen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Verpakking Details | Uitvoerend Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000 vierkante meters per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Diensten | OEM ODM |
|---|---|
| Hoogte | 20006000mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |