| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Functie | Akoestisch |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Functie | Akoestisch |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Garantie | 3-5years |
| Verscheidenheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Uiterlijk | Moderne |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |