| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Functie | Akoestisch |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Type | Beweegbaar |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Maat | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |