| grootte | aanpasbaar |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Kleur | aanpasbaar |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
| Dikte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |
| Maatwerk | Beschikbaar |
|---|---|
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Maat | Aanpasbaar |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Maatwerk | Beschikbaar |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Oppervlakte -afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Brandweer | Klasse A |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |