| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | hoog |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Breedte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
|---|---|
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Vuurvast | Ja |
| Hoogte | aanpasbaar |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Breedte | Aanpasbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Breedte | aanpasbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Ontwerp | Slank/Modern |
|---|---|
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Materiaal | Glas |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |